Sztuka wyboru

fot. Daria Szczygieł
Blogowa misja:
Nie kupuj czegoś, bo wygląda dobrze na zdjęciu. Przetestuj, czy jest dla Ciebie i jak ma Ci posłużyć. Nie trać czasu, starając się mieć dom doskonały - takich nie ma. Skup się na odnalezieniu tego, co wnosi wartość do Twojego życia....


Blog beataleszczynska.pl to przestrzeń do dzielenia się obserwacjami na temat tego, czym jest design: jak i dlaczego działa? Nie znajdziesz tu tekstów fetyszyzujących design. Natomiast we współpracy z projektantami i producentami wzornictwa pokazuję design od etapu idei po etap formy.
Wierzę, że dobre myślenie projektowe jest możliwe w dowolnej skali, niezależnie od budżetu, i w różnych warunkach.  Dlatego do blogowych  rozmów (zakładka WYWIADY) zapraszam i twórców małych, rodzinnych manufaktur, i przedstawicieli dużych firm czy korporacji. 
Większość ludzi nie ma szansy na to, by odwiedzić fabrykę i przekonać się, jak dany projekt powstaje. Nie widzą iteracji wynikających z badań i rozwoju produktu, wersji pełnych i ograniczonych na drodze do szukania pomostu między jakością a kosztami. 

I to jest celem tego bloga: Pokazywać IDEĘ, która stoi za projektem czy marką oraz próby jej wdrożenia i związane z nimi zmagania. 

Współpraca ze mną
Pracuję z wieloma markami, głównie z branży: wyposażenie wnętrz, architektura, design. Przygotowuję strategie komunikacji oraz pomagam firmom wdrażać wspólnie ustalone założenia.
Design dla dzieci - to mój ulubiony obszar działań. 
Prowadzę warsztaty i szkolenia, występuję na konferencjach.

Jak pracuję?  Strategicznie, długofalowo, z nastawieniem na cele biznesowe.
Poza spotkaniami w ramach struktur firmy i doradztwem dotyczącym komunikacji wewnętrznej lub komunikacji marki i public relations (audyty, rekomendacje), realizuję akcje promocyjne i marketingowe, które pomagają firmom wypromować jej ideę czy konkretny projekt. Współpracuję z mediami i influencerami. Wspieram komunikację produktową w środowisku architektów i designerów (dedykowane warsztaty)

Dotychczasowi klienci: MUZPONY, Franke, LiLu, Belmam, MTI Furninova, Fabryka Mebli Biurowych MDD, Dekornik, Yosoy, Madame Velo, POLLY, Creator Szkoleniowa Placówka Oświatowa, Centrum Designu Gdynia, Strefa Startup Gdynia (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia), Galeria Handlowa Batory w Gdyni, Wydawnictwo Operon, Learnetic, HOMEBOOK.pl.

+++ Jeśli masz pomysł na naszą współpracę, napisz: serceslowa@gmail.com
Popularne posty