Do zobaczenia na arena DESIGN 2017!


W dniach 14 - 17 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będą arena DESIGN oraz targi Meble 2017. Ja tam będę! Z kim z Was się zobaczę?


arena DESIGN to nie tylko ciekawa ekspozycja i przestrzeń, która sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych. To także wykłady ekspertów w strefie FORUM, premiery kolekcji mebli oraz ciekawe warsztaty. 

Motywem przewodnim tegorocznych targów branży wnętrzarskiej będą ZMYSŁY - SENSES. 

Tegorocznym gościem specjalnym areny DESIGN będzie hindusko-szkocki duet, studio Doshi Levien z Londynu, który współpracuje m.in. z markami: Moroso, Kvadrat, B & B Italia, Cappellini, Camper, Swarovski, Galerie KREO. Nipa Doshi i Jonathan Levien  projektują też dla muzeów 
i instytucji kultury. 

15 marca w strefie FORUM będzie można spotkać się z Constantinem Wortmannem, który podczas wykładu opowie, w jaki sposób poszukuje inspiracji do swoich projektów. Jego najnowsze realizacje dla marki NEXT będzie można obejrzeć na wystawie VIVA light. Zaprezentowane zostaną miedzy innymi lampy BLUBB, które powstały w polskiej hucie szkła. 

Co jeszcze warto zobaczyć?FAM FARA zaprezentuje od dawna zapowiadaną premierę Systemu Mebli ŁAD według projektu Grynasz Studio.


Marka VOX przedstawi najnowszą kolekcję mebli SIMPLE, bazującą na dobrze zaprojektowanych i wartościowych wzorach, powstających w duchu zrównoważonego rozwoju.


Firmy BALMA i NOTI przygotowały wystawę specjalną Bye, Bye office, która zaprezentuje holistyczne podejście do aranżacji miejsca pracy. W tegorocznym programie znaleźć można także różnorodne warsztaty. School of Form zaprasza na dwa warsztaty: TO CZUĆ! PROJEKTOWANIE DLA ZMYSŁÓW oraz WARSZTAT O KOLORACH. Pierwszy poprowadzi Agata Kiedrowicz, drugi Francesca Valan oraz Agnieszka Jacobson-Cielecka.Pełen program wydarzeń można znaleźć na stronie: bit.ly/ProgramARENAdesign2017

Szczegółowe informacje: www.arenadesign.pl

Popularne posty