Sesja zdjęciowa dla marki DekornikKasiMata to nowy produkt w ofercie marki Dekornik. Skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, nastawiony na wzmacnianie kreatywności maluchów i wspólnych więzi rodzinnych. Przy KasiMacie bawią się razem i mali, i duzi. 

Gdzie: Stary Mokotów
Co: sesja zdjęciowa nowości Dekornika na potrzeby promocji produktu

BACKSTAGE: 


Laura przeszła przez matę z ciekawością i kreatywnością trzylatka, której kibicowałam z nieukrywanym zainteresowaniem. Kibicowałam, ale chyba bardziej sama miałam niemałą frajdę z kolejnych eksperymentów, jakie fundowała nam mata. 

Nie sztuką jest stworzyć rzecz, która po prostu fajnie wygląda i budzi w dorosłych przyjemne odczucia estetyczne. Widziałam mnóstwo takich rzeczy, estetycznych, wizualnie dogranych, pięknie opakowanych, ALE nie angażujących uwagi, albo tylko na małą chwilkę budzących ciekawość dziecka. Z KasiMatą jest inaczej, rodzi się ciekawość, co dalej... dalej nie tylko na macie, ale dalej tak w ogóle, na codzień - bo zabawy z maty i zapoczątkowane z jej użyciem wyzwania budzą ciekawość, rodzą kolejne pytania o zwierzaki, o to co robimy, gdzie idziemy, czy podróżujemy. Niby schodzimy z maty, ale tak naprawdę bawimy się w podjęte z nią zadania w prawdziwym świecie. 


Popularne posty