Dodaj wartości do swojego biznesu! - czyli jak rozwijać markę, jak rozwijać i tworzyć produktyKreowanie własnej marki, tworzenie produktu i jego rozwój to procesy, które wymagają kilkuaspektowego spojrzenia na sprawę. Wymagają przeanalizowania wielu wątków i zaplanowania wielu etapów prac. Znalezienia wizji, wartości i przede wszystkim epickiego WHY? 


... to tak w dużym skrócie, ponieważ każde rozwinięcie jest inne - tak jak różne są historie każdego produktu. Stworzyłam jednak zbiór uniwersalnych pytań i haseł, które sprawiają, że jeśli jesteś:
- właścicielem marki/
- designerem
to po prostu musisz je sobie postawić - by dany projekt rozwijać w kierunkach, które w praktyce są najistotniejsze.

Swój zbiór uniwersalnych pytań i haseł spisałam na KARTACH - narzędziu, które ma ułatwić pracę branży kreatywnej - zwłaszcza projektantom i designerom.Karty powstały z myślą o organizacji i planowaniu głównych tematów przed jakimi stają projektanci i właściciele swoich marek z branży design:


Jak sprzedać mój produkt?
Jak przebić sie przez hiperkonkurencyjność?
Jak tworzyć innowacje?
Jak zorganizować zespół lub  komunikację z osobami, z którymi współpracuję?
Jak nie pominąć zasadniczych kwestii w projekcie?


Projektanci, z którymi współpracuję, zwykle wiedzą, jak coś wykonać, są mistrzami kreacji produktu - jego technicznej i wizualnej strony - ale do mnie przychodzą po pytania fundamentalne, a także po pomysły na rozwiązanie problemów z komunikacją pomiędzy branżą kreatywną a przedsiębiorcami.

TYCH WŁAŚNIE PYTAŃ i odpowiedzi szukam w języku, znaczeniach i wartościach - te ostatnie są bowiem pewnym uniwersum, czytelnym dla wszystkich - miejscem, gdzie możemy się spotkać, przybić sobie piąteczkę - bo myśląc przez filtr danej wartości poczujemy to samo, nasze serca zaczną szybciej bić - bo dana rzecz budzi te same (lub bardzo podobne) emocje i odczucia - niezależnie czy jestem designerem, odbiorcą czy przedsiębiorcą.

Spotkamy się nie w exelu, nie w archicadzie - tylko gdzieś pomiędzy znaczeniami wartości :-)

Mam nadzieję, że spotkamy się też na moim blogu, gdzie sukcesywnie będę odsłaniać szczegóły pracy z moimi kartami :-)


Popularne posty