Chcesz zostać projektantem wnętrz? Zobacz, od czego zacząć!Dziś post pracowniczy, ale myślę, że zainteresuje tych wszystkich, którzy jeszcze przed wakacjami myślą o rozwoju swojej kariery zawodowej, zdobyciu nowego fachu, czy powrocie do aktywności zawodowej w nowej roli. Przekazuję kilka najważniejszych informacji dotyczących kursu, który organizuję. Po szczegóły możecie się zgłaszać, czy w komentarzach, czy na FB J Czekam, jestem J

Przechodząc do rzeczy: w połowie maja ruszy druga edycja kursu projektowania wnętrz Creator.

DLA KOGO:  każdego, kto marzy o projektowaniu wnętrz. Koniec kropka.
Chcesz uprawiać zawód projektanta – a z różnych przyczyn wcześniej nie było Ci po drodze, np. do nauki rysunku?  Nic straconego…. 
Już podczas pierwszej edycji skutecznie obaliliśmy mit talentu i geniuszu. A w ich miejsce staraliśmy się ulokować potęgę nauki i rzemieślniczego, wyuczonego warsztatu. Pokazaliśmy kierunki rozwoju w tej branży i efekt zaskoczył nas samych. Po prostu muszę pochwalić się kilkoma pracami moich pierwszych kursantów:
CO OFERUJEMY:
- naukę rysunku, wymiarowania od podstaw
- podstawę merytoryczną do projektowania
- konkretne, praktyczne informacje o tym, jak działa branża – od strony współpracy z klientem, ale również współpracy z salonami oferującymi wyposażenie wnętrz, a także prasą wnętrzarską – najlepszym oferujemy promocję w mediach
- świadectwo MEN

KTO U NAS UCZY:
- architekci i praktycy w projektowaniu wnętrz publicznych i prywatnych
- kadra doktorska z uczelni wyższych
- specjalista od wizerunku, personal brandingu, który zadba o to, by po ukończonym kursie, ze świadectwem w dłoni, mieć pomysł na siebie-projektanta.

GDZIE SIĘ UCZYMY:
Zajęcia odbywają się w znaczących dla designu i kultury, inspirujących miejscach: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Stacja Kultura, Salon NAP.

Zapisy: E-mail: biuro@creator.net.pl
Telefon: 022 759 16 02
Faks: 022 759 16 02
tel. komórkowy: 504 222 373

Pytania można kierować do mnie: beata@simplecommunication.pl na FB Mamanabahama 

Zapraszam na stronę www: creator

Popularne posty