Organizacja kuchni


Kuchnia to jedno z tych miejsc, gdzie jako mama spędzam dużo czasu… oj dużo. Nie oszukujmy się, lepiej nie będzie. Dziecko trzeba karmić, chłopa trzeba karmić, a i sama w biegu coś chętnie zjem. Jednak warto zatroszczyć, by było to miejsce miłe dla oka i idealnie zorganizowane, by maksymalnie ułatwić sobie pracę.

W związku z postulatem:  że w kuchni ma być pięknie i wygodnie - wyszukałam nowinki, które idealnie wcielą ten zamysł w życie (w kuchni).

Po pierwsze PIĘKNIE:
Zakochałam się w plakatach kuchennych od dekornik.pl - klik klik   Oto moje ulubione:
COFFEE  is always GOOG IDEA. Podpisuję się pod tym hasłem każdą ręką. Bez kawy moje życie nie ma racji bytu. Za mało snu, za niskie, nadmorskie ciśnienie. Ten plakat powstał  z myślą o mnie!Truskawki, lato, truskawki - moje główne życiowe aspiracje. Żart. A tak serio, to poza plakatem na mojej liście kuchennych  must have znajdują się również widoczne na zdjęciu: lodówka SMEG i ekspres do kawy Kitchen Aid.

Po drugie ORGANIZACJA IDEALNA:

I tutaj chciałabym pokazać kilka produktów marki PEKA - klik klik, które zachwyciły mnie swoimi możliwościami i tym, że potrafią idealnie zagospodarować i zorganizować przestrzeń kuchennych szafek. Cyk, cyk i wszystko ma swoje miejsce! Uwielbiam takie rozwiązania, ponieważ oszczędzają mój czas i ułatwiają pracę w kuchni. No ale, przechodzę do rzeczy. Oto te sprytne rozwiązania:

CONVOY LAVIDO:


Dzięki niemu możemy stworzyć piękne, przejrzyste kolekcje z naszych zapasów (tych w moich ukochanych słoikach również). Dlaczego piękne? Półki po wysunięciu robią wrażenie! Organizacja oraz przede wszystkim ilość słoików, puszek, pudełek, butelek, kartoników z jedzeniem, jaką można tam zmieścić, jest zaskakująca.


cookingAgent:


Kompaktowy wyciąg do przechowywania produktów często używanych podczas gotowania lub takich przedmiotów, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Niezawodny agent do zadań specjalnych i codziennych. Można tu poukładać wszelkie akcesoria, które są najważniejsze każdego dnia, czyli: deska do krojenia, noże, oliwa, przyprawy oraz niezbędniki malucha, czyli: kaszki, mleko modyfikowane, buteleczki, niekapki  sztućce, soczki i deserki w tubkach.

Ergonomiczny kosz na śmieci PESABOY


Zaczęłam od sztuki, to skończę prozaicznie. 


PESABOY – dzięki specjalnym mocowaniom wychyla się przy otwarciu szafki, co daje łatwy dostęp do pojemnika. Takie sortowniki mają w zestawie stałą pokrywę montowaną w szafce, która może pełnić dodatkowo rolę półki na akcesoria. Sortowniki uchylne mogą składać się z jednego lub posiadać dodatkowy pojemnik. Najbardziej praktycznym jest podział na większy kosz na frakcję suchą oraz mniejszy, z własną szczelną pokrywą, na mokre odpady. 

Popularne posty