Najpiękniejsze pokoiki dziecięceBaloniki, koniki, karuzela i cała ta magia roztaczana wokół niedzielnych festynów to świat, który inspiruje najmłodszych. Cyrk ze swoją otoczką niezwykłości i egzotycznymi zwierzętami to dla wielu maluchów wielkie przeżycie. Dlaczego tej niezwykłej atmosfery nie wprowadzić do dziecięcych pokojów ?

... jak przyjemnie, gdy się kręci wkoło, świat cały – ty i ja. Ach jak przyjemnie, że się jeszcze tych niedziel przed sobą tyle ma…

Jak zaprosić kucyka z białą grzywą do domu? Albo wielkiego słonia? Nic prostszego! 

Siedzimy właśnie z Laurą i przeglądamy ofertę tapet i naklejek Dekornik.pl. 

Wszystko baśniowe, magiczne, cudowne... ach, ja przez chwilę czuję się znowu jak mała dziewczynka. Wybieranie dekoracji do pokoju córki jest tak samo ekscytujące jak kupowanie ubranek właśnie dla niej:-) Chyba to cecha, która przychodzi z byciem mamą - odkrywasz, że kupowanie butów czy torebek nie jest już tak ekscytujące jak kiedyś. Stoiska dziecięce i sklepy dziecięce zajęły ich miejsce ;-)

Oto nasze ulubione festynowo-cyrkowo-karuzelowe tapety i naklejki: 

Koniki i kucyki, zwłaszcza te białe i z wielką puszystą grzywą… zawsze są obietnicą dobrej zabawy!
Tapeta z motywem graficznym koników z karuzeli lub fototapeta z wielkim zdjęciem kucyka odmienią pokój w magiczną, radosną przestrzeń do zabaw, marzeń i snu…
Balony! Recz obowiązkowa, podobnie jak wata cukrowa, na każdym dobrym festynie. Uwiązane do rączki swobodnie unoszą się w powietrzu i są towarzyszami zwiedzania wesołego miasteczka czy innego równie wesołego miejsca. Dlaczego nie wykorzystać tych dobrych skojarzeń przy aranżacji pokoju?

Po więcej inspiracji zapraszam na stronę: www.dekornik.plPopularne posty